Tartak Konopka skład węgla kamiennego

Z.H.P.U KONOPKA - autoryzowany sprzedawca węgla Polskiej Grupy Górniczej

 

602-286-782

606-873-354

34 310-45-45

34 318-85-28

TARTAK KONOPKA SKŁAD WĘGLA
42-152 Iwanowice Duże
ul. Krzepicka 124


Nasza oferta obejmuje ceny węgla opałowego z Polskiej Grupy Górniczej Sp. z o.o.

Nazwa asortymentu Nazwa kopalni Klasa zbytu
wartość opałowa
Qir[MJ/kg]
Uziarnienie [mm] Popiół Ar [%]
max
Siarka Str[%]
max
Cena brutto bez
akcyzy [zł/t]
Cena brutto z
akcyzą [zł/t]
EkoretZakład Przeróbczy Juliusz268-254-100.4-0.8------
GroszekKWK ROW Ruch Jankowice288-31.56-110.41-0.6------
GroszekKWK Ruda Ruch Bielszowice288-31.58-100.41-0.6------
GroszekKWK Sośnica288-31.54-110.5-0.8------
GroszekKWK Ruda Ruch Bielszowice308-31.56-80.41-0.6------
GroszekKWK Mysłowice-Wesoła288-31.53-80.2-0.6------
GroszekKWK Wujek Ruch Wujek288-31.52-60.41-0.6------
GroszekKWK Murcki-Staszic298-31.52-70.2-0.8------
GroszekKWK ROW Ruch Marcel308-31.52-70.2-0.6------
GroszekKWK ROW Ruch Rydułtowy305-403-100.41-0.6------
GroszekKWK Ruda Ruch Halemba298-31.56-90.41-0.6------
GroszekKWK Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit2420-405.1-90.81-1------
Groszek 5-25KWK ROW Ruch Jankowice285-256-100.41-0.6------
Groszek IIKWK Murcki-Staszic298-252-70.2-0.8------
Groszek II WesołaKWK Mysłowice-Wesoła286-253-80.2-0.6------
Groszek PiastKWK Piast-Ziemowit Ruch Piast-Bieruń258-31.55-100.61-1------
Karlik-EkogroszekZakład Produkcji Ekopaliwa266-253-90.41-0.8------
KostkaKWK Mysłowice-Wesoła2863-2003-80.2-0.6------
KostkaKWK ROW Ruch Jankowice2863-2006-100.41-0.6------
KostkaKWK ROW Ruch Chwałowice2663-2005-90.51-0.8------
KostkaKWK Ruda Ruch Bielszowice2863-2006-100.41-0.6------
KostkaKWK Wujek Ruch Wujek2863-2002-60.41-0.6------
KostkaKWK ROW Ruch Marcel2963-2002-80.2-0.6------
KostkaKWK Murcki-Staszic2863-2002-70.2-0.8------
KostkaKWK Sośnica2963-2004-80.61-0.8------
KostkaKWK Piast-Ziemowit Ruch Piast-Bieruń2563-2005-90.61-1------
KostkaKWK Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit2563-2005-90.81-1------
Miał IIZakład Przeróbczy Juliusz241-2011-150.4-0.8------
OrzechKWK Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit2525-805-90.81-1------
OrzechKWK Ruda Ruch Halemba2825-806-90.41-0.6------
OrzechKWK ROW Ruch Marcel2925-802-80.2-0.6------
OrzechKWK Piast-Ziemowit Ruch Piast-Bieruń2525-805-90.61-1------
OrzechKWK ROW Ruch Rydułtowy2925-803-100.41-0.6------
OrzechKWK ROW Ruch Jankowice2825-806-100.41-0.6------
OrzechKWK Ruda Ruch Bielszowice2825-806-100.41-0.6------
Orzech IKWK Wujek Ruch Wujek2840-802-60.41-0.6------
Orzech IKWK Mysłowice-Wesoła2840-803-80.2-0.6------
Orzech IKWK Murcki-Staszic2840-802-70.2-0.8------
Orzech IIKWK Wujek Ruch Wujek2825-502-60.41-0.6------
Orzech IIKWK Mysłowice-Wesoła2825-503-80.2-0.6------
Orzech IIKWK Murcki-Staszic2825-502-70.2-0.8------
Orzech SośnicaKWK Sośnica2825-804-110.5-0.8------
Pieklorz-EkogroszekKWK ROW Ruch Chwałowice265-255-90.61-0.8------
Retopal-EkogroszekKWK Piast-Ziemowit Ruch Piast-Bieruń256-255-100.61-1------
Retopal-EkogroszekZakład Produkcji Ekopaliwa246-255-100.61-1------
Retopal-EkogroszekKWK Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit245-255-100.81-1------
Wujek-EkogroszekKWK Wujek Ruch Wujek286-253-80.41-0.6------


Posiadamy w sprzedaży węgiel najwyższej jakości :

  • Węgiel Kostka
  • Węgiel Orzech I
  • Węgiel Orzech II
  • Węgiel Okoret
  • Węgiel Eko-fins
  • Węgiel w workach
  • Węgiel ekogroszek

Jako autoryzowany sprzedawca Polskiej Grupy Górniczej

Zapewniamy węgiel najwyższej jakości "Energia Polskiego Węgla", która jest pewna, ekonomiczna i ekologiczna.

 


Skład wegla kamiennego - węgiel workowany - węgiel luzem - Zapraszamy !

Licznik odwiedzin : 755